O nas kalki24.pl

 
image
Właścicielem marki kalki24.pl jest Firma MGN, producent taśm termotransferowych do wszystkich typów drukarek na rynku. Jesteśmy w stanie dopasować taśmy do każdego urządzenia drukującego i wysłać do klienta docelowego w ciągu 48 godzin.

Nasze taśmy cechuje

jakość największych światowych producentów – natomiast nasze produkty finalne cieszą się uznaniem i popularnością w całym kraju. Ze względu na stabilną, odpowiednio wyselekcjonowaną jakość naszych taśm zaufały nam duże, średnie i małe przedsiębiorstwa z całej Polski. Nasze produkty przystosowane są do wszystkich drukarek etykiet na rynku między innymi: Zebra, Sato, Intermec, Datamax, Cab, Printronix, Tec Toshiba i wielu innych. Cechuje nas stabilny i szybki system dostaw, zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm pośredniczących.
 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą ?

Skontaktuj się z nami !
 • Zamów próbki wybranej taśmy,
  która Cię interesuje.
  Przekonaj się o najwyższej jakości
  naszych produktów!
  Zamów próbki
 • Masz pytania odnośnie danego produktu, którym jesteś zainteresowany? Napisz - odpowiemy na Twoje pytanie w ciągu 24 godzin! Zapytaj o cenę
 • Zamów produkty u najlepszego
  producenta, jakim jest firma MGN,
  mająca wieloletnie doświadczenie
  w tej dziedzinie!
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • 1